Pianino cyfrowe Roland DP-603
Wideo 10Zdjęcia 7 |
Roland DP-603
Klawisze:88 (7,5 oktawy)
Polifonia:384 głosów
Rodzaj klawiatury:młoteczkowa
Brzmienia:307 szt.
Twardość:ważone
Bluetooth
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DP-603
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roland 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roland.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roland DP-603
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roland Roland DP 603 Gloss White Pianino cyfrowe White DP603-PW | 10 989 zł |
Roland DP603 pianino cyfrowe Contemporary Black (współczesny czarny) DP603 | 9 102 zł |
Roland Roland DP 603 Classic Black Pianino cyfrowe Black DP603-CB | 9 489 zł |
Roland Roland DP 603 Gloss Black Pianino cyfrowe Black DP603-PE | 10 439 zł |
Roland DP603 Pianino cyfrowe polerowany heban DP603-PE | 11 363 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →