Pianino cyfrowe Yamaha P-145
Wideo 21Zdjęcia 13 |
Yamaha P-145
Klawisze:88 (7,5 oktawy)
Polifonia:64 głosów
Rodzaj klawiatury:młoteczkowa
Brzmienia:10 szt.
Twardość:ważone
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne P-145
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yamaha 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yamaha.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yamaha P-145
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yamaha Pianino Cyfrowe Czarny 88 Klawiszy P-145B | 1 819 zł |
Yamaha Yamaha P-145B Cyfrowe stage pianino Black P-145B | 2 119 zł |
Yamaha Pianino cyfrowe P145 czarne NP145B | 2 193 zł |
'YAMAHA P-145 PIANINO CYFROWE CZARNE YAMAHA NP145B' | 1 899 zł |
Yamaha P-145 + L-100 - Pianino cyfrowe + statyw | 2 414 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →