Pianino cyfrowe Yamaha CP-88
Zdjęcia 15 |
Yamaha CP-88
Klawisze:88 (7,5 oktawy)
Polifonia:128 głosów
Rodzaj klawiatury:młoteczkowa
Brzmienia:57 szt.
Twardość:ważone
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne CP-88
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yamaha 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yamaha.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yamaha CP-88
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yamaha CP88 Fortepian mechaniczny | 12 896 zł |
Pianino cyfrowe Yamaha CP88 CCP88 | 11 828 zł |
Yamaha Yamaha CP-88 Deluxe set Cyfrowe stage pianino Black CP-88-YAM-DELUX | 11 709 zł |
Yamaha CP88 cyfrowe pianino z Softcase CCP88UK-CASEBUNDLE | 12 889 zł |
Yamaha CP88 Digital Stage Piano X Frame pakietage (pakiet ramki X) CCP88UK | 12 028 zł |
Yamaha Yamaha CP-88 set Cyfrowe stage pianino Black CP-88-YAM-SET | 11 609 zł |
Yamaha Yamaha CP88 Cyfrowe stage pianino Black CP-88-YAM | 10 709 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →