Цифрове піаніно Yamaha CLP-745
Відео 22Фото 6 |
Yamaha CLP-745
Клавіші:88 (7.5 октав)
Поліфонія:256 голосів
Механіка:молоточкова
Тембри:38 шт.
Жорсткість:зважена
Акомпанемент:20 шт.
Всі характеристики
Характеристики CLP-745
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha CLP-745
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yamaha CLP 745 Pianino cyfrowe Satin Black NCLP745B | 14 465 zł |
Yamaha Yamaha CLP 745 Czarny Pianino cyfrowe Black CLP-745-B | 10 889 zł |
Yamaha CLP 745 Fortepian cyfrowy polerowany Ebony NCLP745PE | 14 312 zł |
Yamaha CLP 745 Pianino cyfrowe Satin White NCLP745WH | 13 401 zł |
Yamaha CLP 745 Fortepian cyfrowy biały popiół NCLP745WA | 14 905 zł |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →