Pianino cyfrowe Yamaha YDP-145
Wideo 22Zdjęcia 18 |
Yamaha YDP-145
Klawisze:88 (7,5 oktawy)
Polifonia:192 głosów
Rodzaj klawiatury:młoteczkowa
Brzmienia:10 szt.
Twardość:ważone
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne YDP-145
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yamaha 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yamaha.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yamaha YDP-145
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yamaha ARIUS YDP-145 Pianino cyfrowe - eleganckie i klasyczne domowe piani | 5 243 zł |
Yamaha YDP 145 Pianino cyfrowe Czarny NYDP145B | 4 284 zł |
Yamaha Yamaha YDP-145 Black Pianino cyfrowe Black YDP-145B | 4 109 zł |
Yamaha YDP 145 Pianino cyfrowe drewno różane NYDP145R | 4 857 zł |
Yamaha YDP 145 Pianino cyfrowe Biały | 4 074 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →