Pianino cyfrowe Roland GO:PIANO
Wideo 16Zdjęcia 5 |
Roland GO:PIANO
Klawisze:61 (5 oktaw)
Polifonia:128 głosów
Rodzaj klawiatury:dynamiczna
Brzmienia:40 szt.
Twardość:półważone
Bluetooth
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne GO:PIANO
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roland 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roland.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roland GO:PIANO
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roland GOPIANO Digital Piano GO-61P | 1 141 zł |
Roland Roland GO:PIANO Cyfrowe stage pianino Black GO:PIANO | 1 179 zł |
Roland Go:Piano 61-klawiszowe pianino cyfrowe z torbą i słuchawkami GO-61P | 1 290 zł |
Roland GO-61P Go pianino cyfrowe słuchawki Keepdrum | 1 563 zł |
Roland Go:Piano 61 Key Digital Piano with Roland Bag GO-61P-BAG | 1 445 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →