Wanna Roca Linea Slim 170x75 cm
Roca Linea Slim Rim 170x75 A248546000 |
|
Wanna o cienkim boku o wysokości 20 mm.
Dodatkowo można go uzupełnić nogami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Linea Slim 170x75 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roca Wanna do zabudowy Roca Linea 170x75 cm prostokątna biały A248546000 | 2 279 zł |
Wanna prostokątna Roca Linea 170x75 A248546000 | 1 899 zł |
ROCA A248546000 LINEA XL 1700X750 SLIM WANNA NOGI | 2 137 zł |
Wanna prostokątna Roca Linea 170x75 A248546000 | 1 899 zł |
Roca Linea XL Slim wanna prostokątna 170x75cm A248546000 | Darmowa dostawa | 2 140 zł |
Roca Linea Slim Wanna prostokątna 170x75 cm biała A248546000 - odbiór osob | 2 139 zł |
Modyfikacje Roca Linea Slim
Ceny na Roca Linea Slim |
---|---|---|---|---|
Roca Linea Slim 140x70 cm | od 959 zł | 2 oferty | ||
Roca Linea Slim 150x70 cm | od 979 zł | 6 oferty | ||
Roca Linea Slim 160x70 cm | od 999 zł | 5 oferty | ||
Roca Linea Slim 160x75 cm | od 1 589 zł | 5 oferty | ||
Roca Linea Slim 170x70 cm | od 1 029 zł | 6 oferty | ||
Roca Linea Slim 170x75 cm | od 1 899 zł | 6 oferty | ||
Roca Linea Slim 170x75 cm głęboka | od 1 099 zł | 6 oferty | ||
Roca Linea Slim 180x80 cm | od 1 119 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →