Niszczarka do papieru Rexel Optimum AutoFeed 150X (2020150XEU)
Zdjęcia 5 |
Rexel Optimum AutoFeed 150X A4automatyczny podajnikfunkcja cofaniaautomatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszudługi cykl pracycicha cięcie 2x15 mmcięcie 4x28 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rexel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rexel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rexel Optimum AutoFeed 150X
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rexel Niszczarka automatyczna Optimum AutoFeed+ 150X, tnie na konfetti, P4 | 1 886 zł |
Rexel Optimum AutoFeed+ 150X AP-NISZ-REX-097 | 2 049 zł |
Rexel Niszczarka Rexel Optimum AutoFeed+ 150X – P4, ścinki 4x28mm - kosz 4 | 2 013 zł |
Niszczarka Rexel AutoFeed+ 150X P-4 | 1 899 zł |
Niszczarka automatyczna z podajnikiem papieru Rexel Optimum AutoFeed+ 150X | 2 013 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Rexel Optimum AutoFeed 150X
Ceny na Rexel Optimum AutoFeed 150X |
---|---|---|---|---|
Rexel Optimum AutoFeed 150M | od 2 323 zł | 11 oferty | ||
Rexel Optimum AutoFeed 150X | od 1 886 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →