Niszczarka do papieru Rexel Optimum AutoFeed 225M (2020225MEU)
Zdjęcia 5 |
Rexel Optimum AutoFeed 225M A4automatyczny podajnikfunkcja cofaniaautomatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszudługi cykl pracykółkacicha cięcie 2x15 mmcięcie 4x25 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rexel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rexel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rexel Optimum AutoFeed 225M
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rexel Optimum AutoFeed+ 225M AP-NISZ-REX-107 | 3 249 zł |
Rexel Niszczarka dokumentów Optimum AutoFeed+ 225M, poj. wychwytowa 60 l, | 4 563 zł |
Rexel Niszczarka Rexel Optimum AutoFeed+ 225M – P5, mikrościnki 2x15mm - k | 3 220 zł |
Niszczarka Rexel Optimum Autofeed+ 225M, (P-5), 225 Kartek, 60 L Kosz | 3 220 zł |
Rexel Optimum 225m Auto+ Crusher Szary One Size / EU Plug 2020225MEU | 3 079 zł |
Modyfikacje Rexel Optimum AutoFeed 225M
Ceny na Rexel Optimum AutoFeed 225M |
---|---|---|---|---|
Rexel Optimum AutoFeed 225M | od 3 079 zł | 6 oferty | ||
Rexel Optimum AutoFeed 225X | od 2 452 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →