Знищувач паперу Rexel Optimum AutoFeed 150M (2020150MEU)
Фото 5 |
Rexel Optimum AutoFeed 150M різання 2x15 ммрізання 4x28 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rexel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rexel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rexel Optimum AutoFeed 150M
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rexel Niszczarka Rexel Optimum AutoFeed+ 150M – P5, mikrościnki 2x15mm - k | 2 418 zł |
Rexel Niszczarka dokumentów Optimum AutoFeed+ 150M, poj. wychwytowa 44 l, | 3 358 zł |
Niszczarka Rexel Optimum Autofeed+ 150M, (P-5), 150 Kartek, 44 L Kosz | 2 400 zł |
NISZCZARKA REXEL OPTIMUM AUTOFEED+ 150M, (P-5), 150 KARTEK, 44 L KOSZ | 2 850 zł |
REXEL NISZCZARKA OPTIMUM AUTOFEED+ 150M | 2 657 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Rexel Optimum AutoFeed 150M
Ціни на Rexel Optimum AutoFeed 150M |
---|---|---|---|---|
Rexel Optimum AutoFeed 150M | від 2 323 zł | 10 пропозицій | ||
Rexel Optimum AutoFeed 150X | від 1 886 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →