Niszczarka do papieru Rexel Optimum AutoFeed 150M (2020150MEU)
Zdjęcia 5 |
Rexel Optimum AutoFeed 150M A4automatyczny podajnikfunkcja cofaniaautomatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszudługi cykl pracycicha cięcie 2x15 mmcięcie 4x28 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rexel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rexel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rexel Optimum AutoFeed 150M
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rexel Niszczarka dokumentów Optimum AutoFeed+ 150M, poj. wychwytowa 44 l, | 3 358 zł |
Rexel Niszczarka Rexel Optimum AutoFeed+ 150M – P5, mikrościnki 2x15mm - k | 2 418 zł |
Niszczarka Rexel Optimum Autofeed+ 150M, (P-5), 150 Kartek, 44 L Kosz | 2 400 zł |
NISZCZARKA REXEL OPTIMUM AUTOFEED+ 150M, (P-5), 150 KARTEK, 44 L KOSZ | 2 850 zł |
REXEL NISZCZARKA OPTIMUM AUTOFEED+ 150M | 2 657 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Rexel Optimum AutoFeed 150M
Ceny na Rexel Optimum AutoFeed 150M |
---|---|---|---|---|
Rexel Optimum AutoFeed 150M | od 2 324 zł | 10 oferty | ||
Rexel Optimum AutoFeed 150X | od 1 886 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →