Знищувач паперу Fellowes AutoMax 200C
Фото 8 |
Fellowes AutoMax 200C різання 2x14 ммрізання 4x38 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fellowes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fellowes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fellowes AutoMax 200C
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fellowes Niszczarka AutoMax 200C P-4 ścinki 4x38mm ANFELSA00002000 | 2 150 zł |
Fellowes Niszczarka AutoMax 200C P-4 ścinki 4x38mm 36859 | 2 189 zł |
Fellowes Automax 200C AP-NISZ-FEL-194 | 1 639 zł |
Fellowes Niszczarka AutoMax 200C P-4 ścinki 4x38mm 36859 | 2 150 zł |
Fellowes Niszczarka Fellowes AUTOMAX 200C | 1 998 zł |
Niszczarka FELLOWES AutoMax 200C | 1 736 zł |
Модификації Fellowes AutoMax 200C
Ціни на Fellowes AutoMax 200C |
---|---|---|---|---|
Fellowes AutoMax 200M | від 1 912 zł | 8 пропозицій | ||
Fellowes AutoMax 200C | від 1 639 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →