Niszczarka do papieru Fellowes AutoMax 200C
Zdjęcia 8 |
Fellowes AutoMax 200C AutoMax (automatyczne podawanie)A4automatyczny podajnikfunkcja cofaniaautomatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu cięcie 2x14 mmcięcie 4x38 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fellowes 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fellowes.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fellowes AutoMax 200C
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fellowes Niszczarka AutoMax 200C P-4 ścinki 4x38mm ANFELSA00002000 | 2 150 zł |
Fellowes Niszczarka AutoMax 200C P-4 ścinki 4x38mm 36859 | 2 189 zł |
Fellowes Automax 200C AP-NISZ-FEL-194 | 1 639 zł |
Fellowes Niszczarka AutoMax 200C P-4 ścinki 4x38mm 36859 | 2 150 zł |
Fellowes Niszczarka Fellowes AUTOMAX 200C | 1 998 zł |
Niszczarka FELLOWES AutoMax 200C | 1 736 zł |
Modyfikacje Fellowes AutoMax 200C
Ceny na Fellowes AutoMax 200C |
---|---|---|---|---|
Fellowes AutoMax 200M | od 1 912 zł | 8 oferty | ||
Fellowes AutoMax 200C | od 1 639 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →