Знищувач паперу Rexel Optimum AutoFeed 150X (2020150XEU)
Фото 5 |
Rexel Optimum AutoFeed 150X різання 2x15 ммрізання 4x28 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rexel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rexel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rexel Optimum AutoFeed 150X
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rexel Niszczarka automatyczna Optimum AutoFeed+ 150X, tnie na konfetti, P4 | 1 886 zł |
Rexel Optimum AutoFeed+ 150X AP-NISZ-REX-097 | 2 049 zł |
Rexel Niszczarka Rexel Optimum AutoFeed+ 150X – P4, ścinki 4x28mm - kosz 4 | 2 013 zł |
Niszczarka Rexel AutoFeed+ 150X P-4 | 1 899 zł |
Niszczarka automatyczna z podajnikiem papieru Rexel Optimum AutoFeed+ 150X | 2 013 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації Rexel Optimum AutoFeed 150X
Ціни на Rexel Optimum AutoFeed 150X |
---|---|---|---|---|
Rexel Optimum AutoFeed 150M | від 2 323 zł | 10 пропозицій | ||
Rexel Optimum AutoFeed 150X | від 1 886 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →