Model do sklejania (modelarstwo) Revell German Submarine Type VII C/41 (1:350) (05154)
Zdjęcia 6 |
Revell German Submarine Type VII C/41 (1:350) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Revell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Revell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Revell German Submarine Type VII C/41 (1:350)
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cobi Statek 1:350 German Submarine Type VII C/41 Cobi | 44 zł |
Model Set German Submarine Type VII C/41 | 82 zł |
Revell, Okręt podwodny Type VII, Model do sklejania, 12+ | 75 zł |
Niemiecki okręt podwodny U-boot typ VII C/41 (z farbami) 65154 | 76 zł |
Model statku do sklejania German Submarine Type VII C/41 | 70 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →