Model do sklejania (modelarstwo) Revell Supermarine Spitfire Mk. lIa (1:72) (03953)
Zdjęcia 6 |
Revell Supermarine Spitfire Mk. lIa (1:72) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Revell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Revell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Revell Supermarine Spitfire Mk. lIa (1:72)
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Revell Samolot 1:72 Supermarine Spitfire MK.IIa Revell | 33 zł |
Model set 1:72 Spitfire MK.IIA | 82 zł |
Revell, Spitfire Mk.IIa, Model set | 82 zł |
Myśliwiec Supermarine Spitfire Mk.IIa 03953 | 41 zł |
Model set Spitfire Mk.IIa | 70 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →