Model do sklejania (modelarstwo) Revell Deutsches U-Boot Typ XXI with Interieur (1:144)
Revell Deutsches U-Boot Typ XXI with Interieur (1:144) World War II (II wojna światowa)duży rozmiar |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Revell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Revell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Revell Deutsches U-Boot Typ XXI with Interieur (1:144)
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Revell Statek 1:144 U-Boat typ XXI with interior Revell | 113 zł |
Statek 1:144 U-Boat typ XXI with interior | 113 zł |
Revell, German UBoot Typ XXI, Model do sklejania, 12+ | 113 zł |
Niemiecki okręt podwodny typ XXI, U-Boot 05078 | 105 zł |
German UBoot Typ XXI | 97 zł |
STATEK 1:144 U-BOAT TYP XXI WITH INTERIOR - | 89 zł |
REVELL German UBoot Typ XXI (05078) | 94 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →