Model do sklejania (modelarstwo) Revell Deutsches U-Boot Type VII C/41 Atlantic Version (1:144)
Zdjęcia 7 |
Revell Deutsches U-Boot Type VII C/41 Atlantic Version (1:144) World War II (II wojna światowa)duży rozmiar |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Revell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Revell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Revell Deutsches U-Boot Type VII C/41 Atlantic Version (1:144)
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Revell Statek 1:144 German Submarine TYPE VII C/41e Revell | 91 zł |
Statek 1:144 German Submarine TYPE VII C/41e | 91 zł |
Revell, German Submarine type VII C41, Model do sklejania, 12+ | 95 zł |
Niemiecki okręt podwodny typ VII C/41, U-Boot 05100 | 105 zł |
German Submarine TYPE VII C/41 U-BOOT | 94 zł |
REVELL German Submarine TYPE VII C41 (05100) | 92 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →