Model do sklejania (modelarstwo) Revell De Havilland Mosquito Mk.IV (1:32) (04758)
Zdjęcia 6 |
Revell De Havilland Mosquito Mk.IV (1:32) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Revell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Revell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Revell De Havilland Mosquito Mk.IV (1:32)
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Revell Model plastikowy Mosquito Mk. IV Revell | 130 zł |
Revell REVELL Mosquito Mk. IV - 04758 | 135 zł |
Revell Model plastikowy Mosquito Mk. IV | 129 zł |
Revell, model do sklejania Mosquito Mk. IV | 116 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →