Podkaszarka Remington Smooth & Silky WDF 5030
Zdjęcia 6 |
Remington Smooth & Silky WDF 5030 |
|
Remington zachęca do porzucenia konwencjonalnych maszynek do golenia jednorazowego lub wielokrotnego użytku na rzecz wygodnego bezprzewodowego trymera, który sprawi, że zabieg będzie wygodniejszy i bezpieczniejszy. Model działa bez przewodów, dzięki czemu można go używać w dowolnym dogodnym dla Ciebie miejscu. Gumowany ergonomiczny uchwyt wygodnie leży w dłoni, a wodoodporne etui pozwala zabrać urządzenie nawet pod prysznic.
Golenie na mokro ma kilka zalet: gorąca woda zmiękcza skórę i włosy oraz zmniejsza ryzyko podrażnień. Według producenta chroniony wzór idealnie nadaje się do stosowania z żelem pod prysznic lub specjalnymi produktami do golenia. Golarka Remington Smooth & Silky WDF 5030 ma podwójną siateczkę i elastyczny trymer, który dopasowuje się do kształtów i krzywizn ciała, zapobiegając skaleczeniu.
Hipoalergiczna siateczka nie podrażnia skóry, a specjalny pasek z ekstraktem z olejku migdałowego umieszczony przed ostrzami zmiękcza i nawilża skórę, zapewniając delikatne i skuteczne golenie. W zestawie znajduje się również nasadka grzebieniowa do pracy z okolicą bikini. Jak wspomniano powyżej, jest to model bezprzewodowy zasilany przez wbudowany akumulator. Jedno ładowanie wystarcza na około 40 minut pracy na baterii. Przyjemne i przydatne bonusy to wygodna podstawka ładująca i kosmetyczka do przechowywania, które również znajdują się w zestawie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Kup Remington Smooth & Silky WDF 5030
Wszystkie ceny 8 →Golarka Remington Smooth&Silky WDF5030 | 169 zł |
Remington Smooth & Silky Golarka damska na baterie WDF5030 Golarki i depil | 240 zł |
Remington Smooth & Silky Rechargeable Ladyshaver | 234 zł |
Remington Smooth & Silky WDF5030 maszynka do golenia 1 szt. | 280 zł |
Remington WDF5030 | 168 zł |