Podkaszarka Remington Smooth & Silky WSF 4810
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Remington Smooth & Silky WSF 4810 |
|
Wisząca pętla. Można używać pod prysznicem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Remington Smooth & Silky WSF 4810
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
REMINGTON Golarka damska WSF4810 Compact | 65 zł |
Golarka damska REMINGTON WSF4810 | 99 zł |
Golarka Remington Smooth & Silky WSF4810 | 89 zł |
Remington Smooth & Silky WSF4810 | 91 zł |
Remington Smooth & Silky WSF4810 elektryczna maszynka do golenia dla kobie | 81 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →