Smartfon Realme 3 32 GB / 3 GB
Wideo 2Zdjęcia 4 | Wkrótce w sprzedaży 599 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.22; rozdzielczość ekranu: 1520х720 (19:9); Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 82; ОС: Android 9.0; Model procesora: MediaTek Helio P70; Procesor (GHz): 2.1; GPU: ARM Mali-G72 MP3; Pamięć RAM (GB): 3; Pamięć (GB): 32; Slot na karty pamięci: microSD dodaj do listymoje listy |
Polecane produktyTelefony komórkowe Realme →
od 658 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 3 GB, Snapdragon 460, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 191 g
od 600 zł
6.5 ", 264 ppi, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 594 zł
6.09 ", 282 ppi, Android 9.0, 32 GB, RAM 3 GB, Helio P35, aparat: 13 Mpx, NFC, ładowanie: 3020 mAh, 150 g
od 652 zł
6.21 ", 415 ppi, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 64 GB, RAM 3 GB, Hisilicon Kirin 710, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: fast charge, 3400 mAh, 162 g
od 623 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T310, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, brak 3,5 mm, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 399 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 4 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5400 mAh, 198 g
od 593 zł
6.5 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 618 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G35, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 470 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T610, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 385 zł
6.5 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 569 zł
6.52 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T310, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5380 mAh, 205 g
od 600 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5150 mAh, 212 g
od 472 zł
6.18 ", 403 ppi, 60 Hz, Android 9.0, 32 GB, RAM 3 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, + 5 MP, przycisk SOS, ładowanie: 4000 mAh, 180 g
Realme 3 32 GB / 3 GB
Wyświetlacz:6.22 ", 1520х720 (19:9), 270 ppi
Pamięć:32 GB, + karta pamięci, RAM 3 GB
Procesor:MediaTek Helio P70
Aparat:2 moduły, 13 MP
Akumulator:4230 mAh
Waga:175 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Realme 1-x (średnie)Porównaj w tabeli →
od 1 376 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 6 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 2 048 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 1 527 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 2 moduły, 100 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 1 071 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 6100+, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 048 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 2 moduły, 100 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 1 999 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 744 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 683 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 1 395 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 999 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 1 283 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 589 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 1 100 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 1 179 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 182 g
od 1 399 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 759 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 499 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 474 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 000 zł
6.59 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 759 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
Wideo recenzje
realme GT NEO 3 - Budget gaming phone? | TechNave Unboxing and Hands-On Video
20 czerwca 2022350 przegląd
Realme GT Neo 3 Unboxing & First Impressions- 150W Fast-Charging & Dimensity 8100 SoC
29 kwietnia 2022247 przegląd