Kabina prysznicowa REA Space In 90x90
Zdjęcia 8 |
REA Space In 90x90 REA-K8881 80x10090x90 |
|
System otwierania drzwi przesuwnych Autoline: drzwi opierają się na czterech osobnych rolkach, natomiast otwarte drzwi nie wychodzą poza obwód kabiny.
Możliwość montażu z brodzikiem lub bez.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Space In 90x90
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea kabina space in black 90x90 | 1 499 zł |
Kabina Prysznicowa Narożna Space In Czarna 90x90 | 1 499 zł |
REA-K8881 Space In Black Kabina prysznicowa 90x90 | 1 499 zł |
Rea Kabina prysznicowa Rea Space In Black 90x90 | 1 499 zł |
Kabina prysznicowa składana 90x90 Space In Black Rea RABAT10WSKLEPIE | 1 499 zł |
Modyfikacje REA Space In
Ceny na REA Space In |
---|---|---|---|---|
REA Space In 80x100 | od 1 659 zł | 6 oferty | ||
REA Space In 90x90 | od 1 499 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →