Głośniki komputerowe Razer Nommo V2 X (RZ05-04760100-R3G1)
Wideo 3Zdjęcia 8 |
Razer Nommo V2 X |
|
Obsługuje wirtualny format dźwięku 7.1 THX Spatial, Bluetooth 5.0, połączenie za pomocą kabla USB C.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Razer Nommo V2 X
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razer Nommo V2 X - Głośniki do gier na PC 20 Full Range dwa sterowniki 3" | 599 zł |
Głośniki gamingowe Razer Nommo V2 X GL-20-RAZ-007 | 616 zł |
Głośniki RAZER Nommo V2 X | 599 zł |
Razer Nommo V2 X Czarny | 599 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →