Głośniki komputerowe Razer Nommo V2 (RZ05-04750100-R3G1)
Wideo 15Zdjęcia 9 |
Razer Nommo V2 |
|
Obsługuje wirtualny format dźwięku 7.1 THX Spatial, Bluetooth 5.3, połączenie za pomocą kabla USB C.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Razer Nommo V2
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razer Nommo V2 Szerokopasmowe głośniki do gier PC 21 z przewodowym subwoof | 1 004 zł |
Głośniki gamingowe Razer Nommo V2 GL-20-RAZ-006 | 1 082 zł |
Głośniki RAZER Nommo V2 | 1 004 zł |
Razer Nommo V2 Czarny | 1 004 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →