Głośniki komputerowe Razer Nommo V2 Pro (RZ05-04740100-R3G1)
Wideo 9Zdjęcia 15 |
Razer Nommo V2 Pro |
|
Obsługuje wirtualny format dźwięku 7.1 THX Spatial, Bluetooth 5.3, połączenie za pomocą kabla USB C, bezprzewodowy panel sterowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Razer Nommo V2 Pro
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razer Nommo V2 Pro Głośniki do gier z pełnym zakresem 21 do komputera z be | 1 869 zł |
Głośniki gamingowe Razer Nommo V2 Pro GL-20-RAZ-005 | 1 899 zł |
Głośniki RAZER Nommo V2 Pro | 2 000 zł |
Razer Nommo V2 Pro - Full-Range 2.1 PC Gaming Speakers with Wireless Subwo | 1 956 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →