Głośniki komputerowe Trust Asto Sound Bar PC Speaker
Wideo 5Zdjęcia 5 |
Trust Asto Sound Bar PC Speaker |
|
Soundbar w postaci poziomego soundbara do umieszczenia pod monitorem komputera lub ekranem telewizora. Model zapewni akompaniament dźwiękowy podczas konsumowania treści multimedialnych lub oglądania programów telewizyjnych. Soundbar charakteryzuje się mocą 6 W, posiada złącza połączeniowe mini-Jack (3,5 mm), wyjście słuchawkowe, wejście mikrofonowe. Obecność gniazda mikrofonowego docenią zwolennicy gatunku karaoke.
Dodatkowo podświetlane pokrętło regulacji głośności odtwarzania znajduje się z przodu głośnika Trust Asto Sound Bar PC Speaker. Soundbar może być zasilany z gniazdka ściennego - z portu USB komputera lub innego sprzętu. Plastikowa obudowa soundbara jest podnoszona do poziomu stołu za pomocą zgrabnych bocznych nóżek. Wymiary soundbara to 490x110x110 mm, a jego waga to 720 g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trust 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trust.
Kup Trust Asto Sound Bar PC Speaker
Wszystkie ceny 9 →Trust Gaming GXT 618 Asto głośnik soundbar odpowiedni do komputera i telew | 195 zł |
Trust Asto Soundbar PC Speaker - Czarny | 163 zł |
Soundbar komputerowy TRUST Asto | 163 zł |
Soundbar komputerowy TRUST Asto 21046 | 163 zł |