Комп'ютерні колонки Trust Asto Sound Bar PC Speaker
Відео 5Фото 5 |
Trust Asto Sound Bar PC Speaker |
|
Звукова панель у вигляді горизонтального саундбара для розміщення під монітором комп'ютера або екраном телевізора. Модель забезпечить звуковий супровід при споживанні мультимедійного контенту або перегляді телепередач. Саундбар характеризується потужністю 6 Вт, має інтерфейси підключення mini-Jack (3.5 мм), вихід на навушники, вхід для мікрофона. Наявність мікрофонного роз'єму оцінять любителі жанру караоке.
Крім того, на лицьову сторону корпусу Trust Asto Sound Bar PC Speaker винесена ручка регулювання гучності відтворення, що підсвічується. Живлення на саундбар може подаватися в обхід розеток — від USB-порту комп'ютера або будь-якого іншого обладнання. Пластиковий корпус звукової панелі піднімають над рівнем столу акуратні бокові ніжки. Розміри саундбара складають 490x110x110 мм, а його вага дорівнює 720 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Купити Trust Asto Sound Bar PC Speaker
Усі ціни 7 →Trust Gaming GXT 618 Asto głośnik soundbar odpowiedni do komputera i telew | 195 zł |
Soundbar komputerowy TRUST Asto | 163 zł |
Soundbar komputerowy TRUST Asto 21046 | 163 zł |
Soundbar Trust Asto | 162 zł |
Trust Gxt 618 Asto 12w Sound Bar Czarny TRUSTALTGXT618 | 153 zł |
Trust Asto głośnik PC soundbar do komputera i telewizora 12 W zasilacz USB | 162 zł |