Комп'ютерні колонки Trust GXT 629 Tytan (22944)
Відео 2Фото 9 |
Trust GXT 629 Tytan |
|
Ефектна та потужна двосмугова акустична система (2.1), що складається з двох сателітів та одного сабвуфера з яскравим RGB LED-підсвічуванням, яке можна відключити за потреби. Система обладнана вбудованим підсилювачем звукової частоти потужністю 60 Вт та підтримує регулювання глибини звучання низьких частот. Корпуси сателітів та сабвуфера виконані із щільного якісного пластику. Також варто відзначити наявність бездротового комплектного пульта дистанційного керування.
Акустична система Trust GXT 629 Tytan позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для користувачів, які віддають перевагу ефектній настільній акустиці з потужним басовим звучанням. Ця модель може отримувати аудіосигнал від персонального комп'ютера, моноблока, ноутбука, неттопа, мультимедійної або ігрової приставки (заявлено сумісність із Sony PS3, PS4, Wii, Xbox 360). Може використовуватися як акустична система телевізора і для створення бюджетного домашнього кінотеатру. Така акустика легко впорається із відтворенням музики різних жанрів, створить необхідне акустичне оформлення для приємного занурення в улюблену гру, підійде для прослуховування аудіокниг або подкастів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Купити Trust GXT 629 Tytan
Усі ціни 19 →Trust Gaming GXT 629 Tytan 21 głośnik PC z subwooferem 120 W jack 35 mm gł | 540 zł |
TRUST Głośniki komputerowe TRUST GXT 629 Tytan Czarny | 339 zł |
Trust Głośniki GXT629 TYTAN 2.1 RGB UGTRUK000000045 | 366 zł |
Głośniki TRUST GXT 629 2.1 RGB | 337 zł |
Trust Głośniki GXT629 TYTAN 2.1 RGB 44678 | 383 zł |