Kuchenka Ravanson HP-7020S stal nierdzewna
Ravanson HP-7020S stal nierdzewna 2020 rok biały stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ravanson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ravanson.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ravanson HP-7020S stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ravanson Kuchenka HP-7020S dwupalnikowa, inox HKRAVKEHP7020S0 | 174 zł |
Ravanson Kuchenka HP-7020S dwupalnikowa, inox 97845 | 191 zł |
Ravanson HP-7020S Srebrno-czarny | 181 zł |
Ravanson Kuchenka HP-7020S dwupalnikowa, inox 97845 | 174 zł |
Ravanson HP-7020S Srebrno-czarny | 199 zł |
Modyfikacje Ravanson HP-7020S
Ceny na Ravanson HP-7020S |
---|---|---|---|---|
Ravanson HP-7020W biały | od 199 zł | 5 oferty | ||
Ravanson HP-7020S stal nierdzewna | od 174 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →