Wanna Ravak Rosa 95 160x95 cm
Zdjęcia 3 |
Ravak Rosa 95 160x95 150x95 cm hydromasaż 160x95 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ravak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ravak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ravak Rosa 95 160x95 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RAVAK C571000000 ROSA 95 Asymetryczna wanna akrylowa LEWA 1600 x 950 bez n | 2 015 zł |
Ravak Rosa 95 Wanna narożna 160x95x44 cm akrylowa prawa, biała C581000000 | 2 136 zł |
RAVAK C581000000 ROSA 95 Asymetryczna wanna akrylowa 160x95 PRAWA snowwhit | 2 015 zł |
Modyfikacje Ravak Rosa 95
Ceny na Ravak Rosa 95 |
---|---|---|---|---|
Ravak Rosa 95 150x95 cm hydromasaż | od 1 936 zł | 3 oferty | ||
Ravak Rosa 95 160x95 cm | od 2 015 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →