Lalka Rainbow High Skyler Bradshaw 120216 (120216)
Wideo 15Zdjęcia 19 |
Rainbow High Skyler Bradshaw 120216 |
|
Twarz lalki ozdobiona jest błyskotkami. Dodaj trochę blasku do akcesoriów swojej lalki. Zmieszaj slime z brokatem i umieść go w torbie, szpilkach (które schodzą z butów) lub zwierzaku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rainbow High Skyler Bradshaw 120216
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rainbow High Classic Fashion Skyler Doll Niebieski 120216 | 147 zł |
MGA Entertainment Rainbow High Classic Doll- Skyler Mga Entertainment | 143 zł |
RAINBOW HIGH CLASSIC RAINBOW FASHION SKYLER BRADSHAW 120216 NOWOŚĆ | 157 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →