Lalka Rainbow High Jett Dawson 576761
Wideo 12Zdjęcia 8 |
Rainbow High Jett Dawson 576761 |
|
Zestaw do zabawy z kolekcjonerską lalką projektanta jest przeznaczony dla dziewczynek w wieku od 6 lat, które są prawdziwymi fankami tęczowych dziewczyn. Wyjątkowa lalka ma długie włosy, duże wyraziste oczy oraz stylowy zestaw ubranek i akcesoriów. Potrafi zginać ręce i nogi, aby ułatwić dziecku przebieranie się. Ale główną atrakcją Rainbow High Jett Dawson 576761 jest opakowanie. Zawiera dwa komplety ubrań: casual do szkoły i piękną sukienkę na bal, a także buty i dodatki do nich. Dodatkowo w zestawie znajdziesz grzebień, wieszaki, pudełka do przechowywania ubrań i butów, manekin, miarkę oraz miniaturową maszynę do szycia – w sumie wszystko czego potrzebujesz do stworzenia własnej pracowni projektowej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rainbow High 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rainbow High.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rainbow High Jett Dawson 576761
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MGA Entertainment Rainbow High Collector Edition - Jett Dawson 576761 Mga | 229 zł |
MGA Rainbow High Collector Edition – Jett Dawson (576761EUC) | 255 zł |
Lalka kolekcjonerska Rainbow High Doll Jett Dawson | 330 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →