Stabilizator napięcia Qoltec 50727 10 kVA / 8000 W
Zdjęcia 7 |
Qoltec 50727 10 kVA / 8000 W
Rodzaj:z przekaźnikiem
Moc:10 kVA, aktywne 8000 W
Napięcie wejściowe:220 – 240 V
Sprawność:95 %
Dokładność wyjściowa (±):10 %
Chłodzenie:aktywne
Montaż:wolnostojący
Transformator toroidalny. Opóźnienie 6 sekund
Wszystkie dane techniczne
Kup Qoltec 50727 10 kVA / 8000 W
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Qoltec Automatyczny stabilizator napięcia AVR 10000VA ALQOLR000050727 | 863 zł |
Qoltec Automatyczny stabilizator napięcia AVR 10000VA 99549 | 863 zł |
Qoltec Automatyczny Stabilizator Napięcia Avr 10000Va | 799 zł |
QOLTEC STABILIZATOR NAPIĘCIA AUTOMATYCZNY AVR 10000VA | 780 zł |
QOLTEC STABILIZATOR NAPIĘCIA AUTOMATYCZNY AVR 10000VA | 799 zł |
QOLTEC STABILIZATOR NAPIĘCIA AUTOMATYCZNY AVR 10000VA | 857 zł |
Qoltec Automatyczny stabilizator napięcia AVR 10000VA - darmowy odbiór w 2 | 799 zł |
Modyfikacje Qoltec 50727
Ceny na Qoltec 50727 |
---|---|---|---|---|
Qoltec 50725 3 kVA / 2400 W | od 475 zł | 4 oferty | ||
Qoltec 50726 5 kVA / 4000 W | od 479 zł | 10 oferty | ||
Qoltec 50727 10 kVA / 8000 W | od 780 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →