Polerka PROXXON WP/A 29820
Zdjęcia 4 |
PROXXON WP/A 29820 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PROXXON 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PROXXON.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PROXXON WP/A 29820
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Polerka kątowa Proxxon WP/A akumulatorowa - zestaw | 1 326 zł |
Proxxon Polerka rotacyjna WP/A 10.8 V | 909 zł |
Polerka kątowa Proxxon WP/A akumulatorowa - zestaw | 976 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →