Szlifierka PROXXON LHW/A 29815 (29815)
Zdjęcia 3 |
PROXXON LHW/A 29815 akum. brakwalizka / akum. 1 szt. 2.6 Ah |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PROXXON 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PROXXON.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PROXXON LHW/A 29815
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PROXXON 29815 akumulatorowa szlifierka kątowa z długą szyjką LHW/A zestaw | 745 zł |
Szlifierka kątowa Proxxon LHW/A akumulatorowa - zestaw | 1 186 zł |
Szlifierka Proxxon LHW/A | 806 zł |
Szlifierka kątowa Proxxon LHW/A akumulatorowa - zestaw | 883 zł |
Modyfikacje PROXXON LHW/A 29815
Ceny na PROXXON LHW/A 29815 |
---|---|---|---|---|
PROXXON LHW/A 29817 | od 450 zł | 2 oferty | ||
PROXXON LHW/A 29815 | od 745 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →