Wędzisko Prologic C3 Fulcrum FS All Round 300-3.25 (72639)
Prologic C3 Fulcrum FS All Round 300-3.25 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Prologic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Prologic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Prologic C3 Fulcrum FS All Round 300-3.25
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Prologic C3 Fulcrum Fs Wędka karpia 30 cm | 708 zł |
Prologic Prologic C3 Fulcrum FS 3,6 m 3,25 lb 2 części SVS72641 | 626 zł |
Wędka Prologic C3 FulcrumAll Round 360 CM / 3.25 LB / 2 SEC Fs czarna 7263 | 750 zł |
Wędka Prologic C3 FulcrumAll Round Fs 300 cm / 3.25 lb / 2 sec czarna 7263 | 804 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →