Karm dla psów Pro Plan Adult Medium/Large Turkey 12 kg (12399415)
Zdjęcia 3 |
Zamknij
Menu
Pro Plan Adult Medium/Large Turkey 12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pro Plan 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pro Plan.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pro Plan Adult Medium/Large Turkey 12 kg
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PRO PLAN Adult Medium & Large OPTIDIGEST Bez zbóż 12 kgNiektóre rasy i niektóre psy mają układy trawienne, które bez specjalnego powodu reagują nadwrażliwością Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 367 zł |
PURINA PRO PLAN Medium & Large Adult Sensitive Digestion, bez zbóż - 12 kgNawet psy z wrażliwym układem pokarmowym lubią dobrze zjeść - dobrze więc, że PURINA PRO PLAN Medium Large Adult Sensitive Di... więcejgestion Grain-Free (wcześniej: OPTIDIGEST) to lekkostrawna i przyswajalna karma dla wrażliwych psów. Sucha karma została przygotowana z indykiem, który służy jako lekkostrawne, wysokiej jakości źródło białka. Do tego dochodzą wybrane inne składniki, które tworzą pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 238 zł |
PURINA Pro Plan Grain Free Adult Medium Large Sensitive Digestion 12kgBezzbożowa karma dla dorosłych psów ras średnich i dużych. Szczególnie polecana psom mającym wrażliwy układ pokarmowy i probl... więcejemy z trawieniem.Karm Fera.plZłóż skargę | 205 zł |
Purina PRO PLAN Grain Free Medium Large indyk 12kgPurina PRO PLAN Grain Free Medium Large indyk 12kg Marka PURINA, stosując nowoczesne rozwiązania naukowe i kierując się miłoś... więcejcią do zwierząt, stworzyła linię... EmpikZłóż skargę | 211 zł |
PRO PLAN Sensitive Digestion Adult Karma dla psów bogata w indyka 12kg | 219 zł |
Purina Pro Plan Medium&Large Adult Optidigest z Indykiem - sucha karma dla | 280 zł |
PURINA PRO PLAN Medium & Large Adult Sensitive Digestion, bez zbóż - 2 x 1Nawet psy z wrażliwym układem pokarmowym lubią dobrze zjeść - dobrze więc, że PURINA PRO PLAN Medium Large Adult Sensitive Di... więcejgestion Grain-Free (wcześniej: OPTIDIGEST) to lekkostrawna i przyswajalna karma dla wrażliwych psów. Sucha karma została przygotowana z indykiem, który służy jako lekkostrawne, wysokiej jakości źródło białka. Do tego dochodzą wybrane inne składniki, które tworzą pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 468 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 182 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: pszenica, smalec, gluten, mąka, ryż, wątróbka drobiowa, drożdże, witaminy, klasa: super premium
od 250 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: płatki ziemniaczane 43%, mąka z kaczki 25%, tłuszcz, białko, cykoria, klasa: super premium
od 250 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, skrobia, ziemniak, białko z kaczki, wysłodki buraczane, siemię lniane, klasa: super premium
od 250 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso z kurczaka, białko drobiowe, płatki ziemniaczane, skrobia, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 250 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso z kurczaka, białko drobiowe, płatki ziemniaczane, tłuszcz, skrobia, klasa: super premium
od 178 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: ryż, jagnięcina, zboża, białka, warzywa, jajka, klasa: super premium
od 258 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: królik, ananas, płatki zbożowe, klasa: super premium
od 253 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, ryż, kukurydza, tłuszcz, kiełki kukurydzy, ziemniaki, ryby, klasa: super premium
od 233 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: łosoś, ryż, klasa: super premium
od 245 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso z kurczaka, płatki zbożowe, białko śledziowe, skrobia, tłuszcz drobiowy, dzikie jagody, klasa: super premium
od 239 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: pszenica, smalec, mąka, kukurydza, wątroba, ryż, buraki, tłuszcz, witaminy, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium