Karm dla psów Bosch Bio Adult
Bosch Bio Adult 11.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Bio Adult
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
bosch HPC Bio dorośli kurczak i jabłko karma dla psów dorosłych wszystkichDla wszystkich psów od 1 roku życia.
100% produkty rolnicze z udowodnionej, biologicznej.
Z naszą specjalną mieszanką ziół... więcejdla wspomagania witalności i aktywności trawiennej.
Z 45% ekologicznymi kurczakami, które nadają karmie dla dorosłych szczególnie wysoką akceptację i trawienność.
Balastory jabłek z uprawy biologicznej wraz z błonnikami specjalnej ekologicznej mieszanki ziół pomagają w trawieniu Twojego psa. Ponadto zawierają cenne witaminy i minerały. Amazon.plZłóż skargę | 292 zł |
bosch Bio Adult, biokurczak - 11,5 kgCzy chcesz rozpieścić swojego psa smaczną suchą karmą premium ze składnikami pochodzącymi z upraw ekologicznych? W takim razi... więceje bosch HPC Organic Adult to właśnie coś dla Twojego czworonożnego przyjaciela. Karma dla psa jest produkowana wyłącznie z surowców, które mają potwierdzenie, że są w 100% uprawiane lub hodowane ekologicznie. Wysoki udział lekkostrawnego kurczaka organicznego nadaje chrupiącym krokietom szczególny smak i dostarcza Twojemu pupilowi dużo białka. Do tego dochodzi mieszanka błonnika z organicznych jabłek i organicznych ziół, która może pobudzić trawienie Twojego psa. Receptura jest uzupełniona o niezbędne witaminy i składniki mineralne. bosch Bio Adult linii High Premium Concept to karma zawierająca produkty rolne pochodzące wyłącznie z farm i upraw ekologicznych. Świeże biomięso: z gospodarstw rolnych w regionie Hohenloher, między innymi z typowych dla regionu Hohenlohe, pierwotnych ras krótki czas transportu mięsa ubojowego do przetwórni świeże i treściwe z niemieckiego ekologicznego uboju Biojęczmień pełnoziarnisty i bioowies: źródło błonnika, działającego korzystnie na jelita źródło lekkostrawnych węglowodanów Bioryż pełnoziarnisty: zboża nie wywołujące alergii źródło lekkostrawnych węglowodanów Biogroszek: cenne warzywo o wysokiej zawartości witamin i działających przeciwutleniaj Zooplus.plZłóż skargę | 212 zł |
bosch BIO Adult kurczak + jabłko 11,5 kgBio-Adult zawiera wyłącznie surowce rolnicze pochodzące w 100% z ekologicznych upraw podlegających nadzorowi i kontroli niemi... więcejeckiego Związku Kontroli „Verarbeitung ökologische Landbauprodukte e.V.” z siedzibą w Karlsruhe. 45% ekologicznego kurczaka sprawia, że ta karma dla dorosłych zwierząt jest wyjątkowo smaczna i lekkostrawna. Błonnik z jabłka pochodzącego z organicznych upraw wraz z naszą specjalną mieszanką organicznych ziół wspierają funkcje układu trawiennego psa. Ponadto karma zawiera cenne witaminy i minerały. Wszystkie zalety w skrócie: Dla psów wszystkich ras od 1 roku życia Świeży organiczny kurczak Lekkostrawna Wartościowe organiczne jabłko wspomaga układ trawienny Specjalna mieszanka organicznych ziół Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 210 zł |
bosch Bio Adult, biokurczak - 2 x 11,5 kgCzy chcesz rozpieścić swojego psa smaczną suchą karmą premium ze składnikami pochodzącymi z upraw ekologicznych? W takim razi... więceje bosch HPC Organic Adult to właśnie coś dla Twojego czworonożnego przyjaciela. Karma dla psa jest produkowana wyłącznie z surowców, które mają potwierdzenie, że są w 100% uprawiane lub hodowane ekologicznie. Wysoki udział lekkostrawnego kurczaka organicznego nadaje chrupiącym krokietom szczególny smak i dostarcza Twojemu pupilowi dużo białka. Do tego dochodzi mieszanka błonnika z organicznych jabłek i organicznych ziół, która może pobudzić trawienie Twojego psa. Receptura jest uzupełniona o niezbędne witaminy i składniki mineralne. bosch Bio Adult linii High Premium Concept to karma zawierająca produkty rolne pochodzące wyłącznie z farm i upraw ekologicznych. Świeże biomięso: z gospodarstw rolnych w regionie Hohenloher, między innymi z typowych dla regionu Hohenlohe, pierwotnych ras krótki czas transportu mięsa ubojowego do przetwórni świeże i treściwe z niemieckiego ekologicznego uboju Biojęczmień pełnoziarnisty i bioowies: źródło błonnika, działającego korzystnie na jelita źródło lekkostrawnych węglowodanów Bioryż pełnoziarnisty: zboża nie wywołujące alergii źródło lekkostrawnych węglowodanów Biogroszek: cenne warzywo o wysokiej zawartości witamin i działających przeciwutleniaj Zooplus.plZłóż skargę | 413 zł |
Dwupak bosch - Bio Adult, biokurczak, 2 x 11,5 kgKarmy bosch to zbilansowane posiłki najlepszej jakości, które zapewnią Twojemu psu wszystkie substancje odżywcze i regenerują... więcejce. Różnorodność wariantów sprawia, że każdy pies znajdzie coś dla siebie. Karmy dla psa bosch produkowane są ze starannie wyselekcjonowan Zooplus.plZłóż skargę | 413 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 164 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, jajka, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 294 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, ryby, białko, tłuszcze, buraki, wątróbka drobiowa, olej, witaminy, klasa: super premium
od 333 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 306 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 270 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla układu sercowo-naczyniowego, v sostave: makrela 35%, bawół 18%, groszek, ziemniaki, fasola, owoce, tłuszcz, klasa: super premium
od 207 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: suszone mięso (wołowina, wieprzowina), mąka pszenna, masło, klasa: super premium
od 267 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 236 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: mięso z tuńczyka, ryż, zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 289 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, zboża, mięso z kurczaka, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 253 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, ryż, kukurydza, tłuszcz, kiełki kukurydzy, ziemniaki, ryby, klasa: super premium