Zlewozmywak kuchenny Primagran Oslo 80 Level 780x500
Zdjęcia 26 |
Primagran Oslo 80 Level 580x500780x500 |
|
Zlew wykonany jest z materiału kompozytowego, który składa się w 80% z naturalnych wiórów granitowych i w 20% z wysokiej jakości żywicy polimerowej. Powierzchnia zlewozmywaka jest odporna na wysokie temperatury, uderzenia, zarysowania i plamy. Pojemność prania: 59 l.
Zlew może być wyposażony w rolkową suszarkę do naczyń i durszlak. Otwór na mieszadło pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Primagran 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Primagran.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Primagran Oslo 80 Level 780x500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak kuchenny granitowy jednokomorowy bez ociekacza z dużą komorą X | 1 450 zł |
Zlewozmywak kuchenny granitowy jednokomorowy bez ociekacza z dużą komorą X | 1 400 zł |
Zlewozmywak kuchenny granitowy jednokomorowy bez ociekacza z dużą komorą X | 1 475 zł |
Modyfikacje Primagran Oslo 80 Level
Ceny na Primagran Oslo 80 Level |
---|---|---|---|---|
Primagran Oslo 60 Top 580x500 | od 900 zł | 6 oferty | ||
Primagran Oslo 80 Level 780x500 | od 1 400 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →