Rolki POWERSLIDE Phuzion Argon 110
Wideo 2Zdjęcia 8 |
POWERSLIDE Phuzion Argon 110 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup POWERSLIDE Phuzion Argon 110
Wszystkie ceny 32 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Powerslide Argon 110 Inline Skates Różowy EU 39 940687-39 | 799 zł |
Rolki Powerslide Phuzion Argon (2022) szybkościowe różowe r. 41 | 799 zł |
Rolki freeride damskie Powerslide Phuzion Argon Berry 110 41 | 998 zł |
Rolki Powerslide Phuzion Argon Cement 110 2022 - 44 | 749 zł |
Rolki fitness męskie Powerslide Phuzion Argon Cement 110 | 749 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →