Kolumny głośnikowe Polk Audio Atrium 8 SDI
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Polk Audio Atrium 8 SDI |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Polk Audio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Polk Audio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Polk Audio Atrium 8 SDI
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolumna głośnikowa POLK AUDIO Atrium 8 SDI Biały (1 szt.) | 1 549 zł |
Kolumna głośnikowa POLK AUDIO Atrium 8 SDI Biały (1 szt.) ATRIUM8WT | 1 399 zł |
Głośnik do montażu na zewnątrz ATRIUM 8 SDI, Kolor: Biały | 1 549 zł |
Polk Audio Atrium 8 SDI | Głośnik zewnętrzny | Gwarancja PL | Dostawa GRAT | 1 549 zł |
Głośnik do montażu na zewnątrz ATRIUM 8 SDI, Kolor: Czarny | 1 549 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →