Pendrive PNY PRO Elite V2 USB 3.2 Gen 2 1024 GB (P-FD1TBPROV2-GE)
Zdjęcia 5 |
PNY PRO Elite V2 USB 3.2 Gen 2 1Tb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY PRO Elite V2 USB 3.2 Gen 2 1024 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PNY Pendrive 1TB USB 3.2 PRO Elite V2 P-FD1TBPROV2-GE SGPNY3T01TBPROV | 483 zł |
PNY Elite PRO V2 3.2 1TB (500/600 MB/s) RF-PD-PNY-0032 | 487 zł |
PNY Pendrive 1TB USB 3.2 PRO Elite V2 P-FD1TBPROV2-GE 105463 | 491 zł |
PNY Pendrive 1TB USB 3.2 PRO Elite V2 P-FD1TBPROV2-GE 105463 | 483 zł |
PNY PRO Elite V2 1TB USB 3.2 Czarny | 449 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje PNY PRO Elite V2 USB 3.2 Gen 2
Ceny na PNY PRO Elite V2 USB 3.2 Gen 2 |
---|---|---|---|---|
PNY PRO Elite V2 USB 3.2 Gen 2 256 GB | od 168 zł | 9 oferty | ||
PNY PRO Elite V2 USB 3.2 Gen 2 512 GB | od 239 zł | 11 oferty | ||
PNY PRO Elite V2 USB 3.2 Gen 2 1024 GB | od 449 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →