Opona zimowa Pirelli Winter SottoZero 3 215/50 R18 92V
Wideo 8Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Winter SottoZero 3 215/50 R18 92V 215/50 R18 92 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Winter SottoZero 3 215/50 R18 92V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Winter SottoZero 3 (215/50 R18 92V) 2729300 | 760 zł |
Pirelli Winter SottoZero 3 ( 215/50 R18 92V ) | 772 zł |
Pirelli Winter SottoZero 3 ( 215/50 R18 92V ) 2729300 | 763 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Winter SottoZero 3 215/50 R18 92V
Ceny na Pirelli Winter SottoZero 3 215/50 R18 92V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero 3 215/50 R18 92V | od 760 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →