Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM005 215/50 R18 92V
Wideo 16Zdjęcia 52 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM005 215/50 R18 92V 215/50 R18 92 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM005 215/50 R18 92V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 215/50 R18 92V EVc ) 18733 | 874 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 215/50 R18 92V EVc ) | 886 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 (215/50 R18 92V) 18733 | 846 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Blizzak LM005 215/50 R18 92V
Ceny na Bridgestone Blizzak LM005 215/50 R18 92V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 215/50 R18 92V | od 846 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →