Opona zimowa Nokian WR Snowproof P 215/50 R18 92V
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian WR Snowproof P 215/50 R18 92V 215/50 R18 92 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian WR Snowproof P 215/50 R18 92V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian WR Snowproof P (215/50 R18 92V) T431233 | 770 zł |
Opona Nokian 215/50R18 WR Snowproof P XL M+S 92V - opony zimowe T431233 | 749 zł |
Nokian WR Snowproof P ( 215/50 R18 92V ) T431233 | 773 zł |
Nokian WR Snowproof P ( 215/50 R18 92V ) | 783 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nokian WR Snowproof P 215/50 R18 92V
Ceny na Nokian WR Snowproof P 215/50 R18 92V |
---|---|---|---|---|
Nokian WR Snowproof P 215/50 R18 92V | od 749 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →