Opona zimowa Pirelli Scorpion Winter 2 315/35 R22 111V Run Flat
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Winter 2 315/35 R22 111V Run Flat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion Winter 2 315/35 R22 111V Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Scorpion Winter 2 Run Flat (315/35 R22 111V) 4140500 | 2 606 zł |
Pirelli Scorpion Winter 2 Run Flat ( 315/35 R22 111V XL, runflat ) 4140500 | 2 616 zł |
Pirelli Scorpion Winter 2 Run Flat ( 315/35 R22 111V XL, runflat ) | 2 648 zł |
Wideo recenzje
Polecamy