Opona całoroczna Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 107H Run Flat
Wideo 6Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 107H Run Flat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 107H Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Scorpion Verde All-Season Run Flat (255/50 R19 107H) 2297800 | 1 029 zł |
Pirelli Scorpion Verde All-Season Run Flat ( 255/50 R19 107H XL *, runflat | 1 036 zł |
Opona Pirelli 255/50R19 SCORPION VERDE ALL SEASON 107 H XL RFT - opony ter | 1 013 zł |
Pirelli Scorpion Verde All-Season Run Flat ( 255/50 R19 107H XL *, runflat | 1 049 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 107H Run Flat
Ceny na Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 107H Run Flat |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 103V | od 1 027 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 107H | od 922 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 107H Run Flat | od 1 013 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →