Opona letnia Pirelli Scorpion Verde 235/60 R18 107V
Wideo 7Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Verde 235/60 R18 107V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion Verde 235/60 R18 107V
Ceny na Pirelli Scorpion Verde 235/60 R18 107V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Verde 235/60 R18 103V | od 829 zł | 1 oferta | ||
Pirelli Scorpion Verde 235/60 R18 103V Mercedes-Benz | od 594 zł | 7 oferty | ||
Pirelli Scorpion Verde 235/60 R18 103W | od 768 zł | 2 oferty | ||
Pirelli Scorpion Verde 235/60 R18 103W Audi | od 776 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Scorpion Verde 235/60 R18 103W Porsche | od 763 zł | 3 oferty |