Opona letnia Pirelli PZero PZ4 315/35 R21 111Y BMW/Mini
Wideo 6Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero PZ4 315/35 R21 111Y BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero PZ4 315/35 R21 111Y BMW/Mini
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero PZ4 SC (315/35 R21 111Y) 3253500 | 1 780 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 315/35 ZR21 (111Y) XL * ) 3253500 | 1 784 zł |
Opona Pirelli 315/35 ZR21 P-ZERO S.C. 111Y XL * - opony terenowe 32535 | 1 599 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 315/35 ZR21 (111Y) XL * ) | 1 805 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli PZero PZ4 315/35 R21 111Y BMW/Mini
Ceny na Pirelli PZero PZ4 315/35 R21 111Y BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 315/35 R21 111Y | od 1 342 zł | 4 oferty | ||
Pirelli PZero PZ4 315/35 R21 111Y BMW/Mini | od 1 599 zł | 4 oferty | ||
Pirelli PZero PZ4 315/35 R21 111Y Run Flat BMW/Mini | od 1 387 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →